Kontakt

Postadress

Tegelbruksvägen 12
291 36 Kristianstad

Kristianstad

Tegelbruksvägen 12
291 36 Kristianstad

044-21 51 00
kristianstad@telepass.se

Lund

Skiffervägen 19C
224 78 Lund

Färdtjänst: 046-77 20 10
Skola: 046-77 12 01

lund@telepass.se

Karlskrona

0455-12222
blekinge@telepass.se

Sävsjö

didde@telepass.se

Helsingborg

Trintegatan 9
253 68  Helsingborg

042-19 48 48
helsingborg@telepass.se

Malmö

Nobelvägen 66
212 15  Malmö

040-799 57

malmo@telepass.se

Olofström

0454-919 19
olofstrom@telepass.se

Vaggeryd

Anita@telepass.se

Ystad

Södra Koboltgatan 9
271 39 Ystad

0411-56 22 22
ystad@telepass.se

Trelleborg

Lastvägen 16
231 62  Trelleborg

0410-10133

trelleborg@telepass.se

Vi är Telepass

Kristianstad

Micke Mårtensson

Enhetschef

044-12 21 21
micke@telepass.se

Juha Holm

Trafikledare

044-21 51 00
juha@telepass.se

Kim Nilsson

Fordonsansvarig

044-28 92 88
kim@telepass.se

Jennie Jonasson

Trafikledare

044-12 21 21
jennie@telepass.se

Richard Kadar

Bussansvarig

044-12 21 21 
richard@c4transport.se

Ystad

Jörgen Persson

Enhetschef

0411-56 22 22
jorgen@telepass.se

Onni Andersson

Verkstadsansvarig

0700-828078
onni@telepass.se

Patrik Schön

Driftsledare

0411-56 22 22
patrik@telepass.se

Oliver Svärd

Verkstad

0700-828162
oliver@telepass.se

Håkan Nilsson

Driftsledare

0411-56 22 22
hakan@telepass.se

Jenny Håkansson

Administratör & skolskjutsansvarig

0411-170 90
jenny@telepass.se

Emir Azimi

Driftsledare

0410-10 133
emir@telepass.se

Tilda Cappelin

Administratör & ansvarig för beställningstrafik

0411-170 90
tilda@sydbussse

Helsingborg

Per Ahlström

Enhetschef

0768- 44 65 26
per@telepass.se

Sandra Melliander

Administration

0768-44 65 30
sandra@telepass.se

Fredrik Persson

Driftledare

0739-423 001
fredrik@telepass.se

Ashraf Mohammadian

Administration

0739-423 063
Ashraf@telepass.se

Roberto Steficar

Fordonsansvarig

0768- 44 65 25
roberto@telepass.se

Lund

Walle Ghouse

Enhetschef

046-77 20 10
walle@telepass.se

Mustafa Alialmula

Fordonsansvarig

0765-298463
mustafa@telepass.se

 

Nurten Demirsoy

Driftsledare skolskjuts

046-77 12 01
nurten@telepass.se

Marcus Olsson

Administratör

0765-298462
marcus@telepass.se

 

Amir Naderi

Fordonsansvarig

0739-423044
amir@telepass.se

Malmö

Mattias Olsson

Enhetschef

0411-56 22 22
Mattias@telepass.se

Blekinge

Maria Markengrand

Driftsledare Blekingetrafiken

0455-12 222
maria@telepass.se

Erika Andersson

Driftsledare Olofström

0454-91 919
erika@telepass.se

Småland

Didde Johansson

Driftsledare Sävsjö

0739-42 30 31
didde@telepass.se

Anita Davidsson

Driftsledare Vaggeryd

0739-42 30 32 
anita@telepass.se

Ledning & administration

Otto Svensson

0707-26 20 00
otto@telepass.se

Oscar Payter

KMA-Samordnare

044-12 21 21
oscar@telepass.se

Anders Ekelund

VD

Matilda Ivarsson

Ekonomiassistent

073-942 30 21
matilda@telepass.se

Jenny Håkansson

Kundtjänstansvarig

0411-56 22 22
jenny@telepass.se

Mikael Nilsson

Teknisk chef

0765-29 84 64
mikael@telepass.se

Henrik Andersson

Kvalitets- & miljöansvarig

Albelon Muriqi

Affärsutvecklare

0765-29 84 65
albelon@telepass.se

Visselblåsning

Via Nobinas visselblåsarfunktion kan visselblåsare rapportera om missförhållanden och oegentligheter inom Telepass, utan att behöva oroa sig för negativa konsekvenser. Använd länken nedan för att komma till visselblåsarfunktionen.

Gå till Nobinas visselblåsarfunktion